TIOP-2.2.8.A-15/1

Siklósi Kórház Humán-Egészségügyi Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft. TIOP-2.2.8.A-15/1 „Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása” tárgyú felhívás keretében 45,02 millió Ft vissza nem térítendő támogatást nyert. A 100%-ban hazai és külföldi forrásból finanszírozott pályázat célja a jó minőségű és hatékony egészségügyi szolgáltatások elérhetőségének javításával a munkavégző képesség gyorsabb helyreállítása, s ezáltal a munkavállalók munkaerő-piaci esélyeinek javítása Siklóson és vonzáskörzetében. Projekt rövid távú célja a Siklósi Kórház, mint fekvőbeteg ellátó intézmény infrastrukturális feltételeinek javítása.

A projekt 2010. január 1. – 2015. december 31. között "Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása a Siklósi Kórházban" (TIOP-2.2.8.A-15/1-2016-0019) címmel jött létre.

A projekt keretében az alábbi tevékenységek történtek:

• a betegellátáshoz kapcsolódó épített infrastruktúra fejlesztés: hőszigetelés, C épület felújítása, tető javítás, ágysáv kiépítés, falazat javítás
  • eszközbeszerzés: különböző nagy értékű orvosi eszközök - pl. hematológiai automata, elektroterápiás eszköz, ultrahangos kezelőgép beszerzése -, valamint informatikai fejlesztés.

A megvalósítás helyszíne: Siklósi Kórház Nonprofit Kft , 7800 Siklós Baross Gábor utca 6.

Fel